Sot janë bërë zonjusha të vërteta, por doni të dini se si kanë qenë të vogla vajzat e Dritan Hoxhës?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:11 07-12-2015 Sot janë bërë zonjusha të vërteta, por doni të dini se si kanë qenë të vogla vajzat e Dritan Hoxhës?

Lori, Sara dhe Redia, trashëgimtaret e Top Channel dhe vajzat e të ndjerit Dritan Hoxha, në një foto emocionuese të shumë viteve më parë.

Sot janë bërë zonjusha të vërteta, por edhe vite më parë kanë qenë shumë të bukura dhe me një lidhje speciale mes tyre. Të pandara dhe gjithnjë të qeshura…

 

lorisararediavogelok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026408910751343
array(1) { ["section"]=> string(104) "sot-jane-bere-zonjusha-te-verteta-por-doni-te-dini-se-si-kane-qene-te-vogla-vajzat-e-dritan-hoxhes-27128" }