Sot Kuvendi në seancë plenare, votohen 8 dekretet e Metës (RENDI I DITËS)

Publikuar tek: politike, më 09:12 12-09-2019 Sot Kuvendi në seancë plenare, votohen 8 dekretet e Metës (RENDI I DITËS)

Ditën e sotme Parlamenti do të mblidhet në seancë plenare. Në faqen zyrtare të Kuvendit është publikuar edhe rendi i ditës.

Mes të tjerash Kuvendi do të shqyrtojë dhe votojë sot dekretet e presidentit Ilir Meta. Janë gjithsej 8 ligje që kreu i shtetit i ka kthyer në Kuvend për miratim.

Sakqë, pasi u rrëzuan në komisionet përkatëse, pritet që dekretet e Metës të votohen sot në Kuvend.

Rendi i ditës i plotë:

 

aa.jpg

bb.jpg

 

c.jpg

dd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094239711761475
array(1) { ["section"]=> string(77) "sot-kuvendi-ne-seance-plenare-votohen-8-dekretet-e-metes-rendi-i-dites-178166" }