Sot mbasdite zhbllokohet aksi rrugor Elbasan - Gramsh

Publikuar tek: aktualitet, më 11:00 12-02-2015 Sot mbasdite zhbllokohet aksi rrugor Elbasan - Gramsh

Aksi rrugor Elbasan-Grmash sot mbasdite bëheti kalueshëm për të gjitha mjetet sepse uji I liqenit ka rënë në kuotat e duhura për të mos bllokuar rrugën automobilistike. Ky konfirmim vjen nga burime pranë firmës “Devolli-Hidro Pawer” e cila po menaxhon për momentin punimet dhe ndertimin e këtij Heci.  Rruga Elbasan-Gramsh qëndron e bllokuar që prej dy javësh si pasojë e shirave të rrëmbyeshëm që ranë javët e kaluara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfshihet nga flakët një automjet pranë Rinasit, shkak defekti në sistemin elektrik
Nishani nuk tërhiqet: Zhiti nuk shkon në Vatikan »
Article Logic
Execution time: 0.011116981506348
array(1) { ["section"]=> string(56) "sot-mbasdite-zhbllokohet-aksi-rrugor-elbasan-gramsh-3096" }