Sot më e komentuara, ja si dukej Rike Roçi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:00 19-08-2019 Sot më e komentuara, ja si dukej Rike Roçi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Rike Roçi u bë e njohur për publikun në reality shown e njohur “Big Brother”.

Mirëpo, ndonëse kanë kaluar shumë vite nga pjesëmarrja e saj në BB, ajo vazhdon ende të komentohet në media.

Bukuroshja shqiptare jeton prej vitesh në Itali, ndërsa është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, Rike i ka kthyer përgjigje fansave të saj dhe njëri prej tyre e ka pyetur se si ka qenë ajo e vogël.

Rike ka publikuar një foto të vjetër ku shihet në një moshë shumë të vogël. “Kam qenë një “termet”, e shkreta mami im çfarë ka hequr me mua”, ka shkruar Rike pranë fotos së saj.

-640-0-5d594250d213f.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05457878112793
array(1) { ["section"]=> string(80) "sot-me-e-komentuara-ja-si-dukej-rike-roci-para-se-te-behej-e-famshme-foto-175753" }