Sot ndër vajzat më seksi të Showbizit, por ja si dukej 22 vite më parë këngëtarja shqiptare (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 22-02-2017

After this song I wanna sing another song.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha duket se është bërë nostalgjike.

Vetë Bebe ka publikuar në rrjetet sociale një video të 22 viteve më parë, kur ajo ishte vetëm 6 vjeç.

Në video këngëtarja shfaqet teksa këndon dhe duket mjaft e lumtur.

“Pas kësaj kënge doja të këndoja një tjetër këngë” shkruan Rexha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046296834945679
array(1) { ["section"]=> string(102) "sot-nder-vajzat-me-seksi-te-showbizit-por-ja-si-dukej-22-vite-me-pare-kengetarja-shqiptare-video-69544" }