Sot në mëngjes, vjedhje me armë në një karburant në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:04 04-02-2017 Sot në mëngjes, vjedhje me armë në një karburant në Tiranë

Vjedhje me armë në një karburant në Tiranë këtë mëngjes të shtune, disa orë pas mesnate.

Autorët e armatosur, ende të paidentifikuar kanë grabitur  25 mijë lekë (të reja) në zonën e Ibës dhe janë larguar ndërsa kanë marrë me vete edhe celularët e punonjësve.

Pas këtij momenti ata janë larguar me shpejtësi me makinë ndërsa policia ka nisur menjëherë hetimet dhe është vënë në ndjekje të tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anëtarët e Gjykatës së Lartë në KED pa magjistraturë (INVESTIGIMI)
Roja bregdetare shpëton një shqiptar dhe një italian, gjendeshin në mes të detit me gomonen mbushur me ujë »
Article Logic
Execution time: 0.010749101638794
array(1) { ["section"]=> string(63) "sot-ne-mengjes-vjedhje-me-arme-ne-nje-karburant-ne-tirane-67704" }