Sot një seksbombë, por ja si dukej Oriola Marashi kur ishte e vogël, zbuloni detajin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 25-02-2018 Sot një seksbombë, por ja si dukej Oriola Marashi kur ishte e vogël, zbuloni detajin (FOTO)

Oriola Marashi është një nga personazhet më të rinj të showbizz-it. Bukuroshja është bërë më shumë e njohur kur u bë pjesë e grupit OTR.

Modelja tërheq gjithnjë vëmendjen e të gjithëve. Ajo publikon në rrjetet sociale foto mjaft provokuese.

Ndërsa së fundmi Oriola është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në Instastory një foto kur ishte shumë e vogël. Nga fotoja shihet Oriola një vogëlushe mjaft e embël dhe vihet re detaji se talenti i saj për të pozuar është shfaqur që në moshë fare të vogël.

 

oriolaaa.png

oriolamarashi.jpg

 

auto_740full-oriola-marashi1512108649.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHOKUESE, e përdhunoi vëllai dhe lind një vajzë në moshën 12-vjeçare, nëna e re ka një peng
Këngëtarja shqiptare bën veprimin e papritur LIVE, I KTHEN FANSIT TË PASMET: Kjo është për ty Mario »
Article Logic
Execution time: 0.012135028839111
array(1) { ["section"]=> string(94) "sot-nje-seksbombe-por-ja-si-dukej-oriola-marashi-kur-ishte-e-vogel-zbuloni-detajin-foto-111435" }