Sot një vit pa Agim Nezën, dy vajzat që la vetëm të prekin shpirtin me këto foto

Publikuar tek: aktualitet, më 10:14 17-05-2017 Sot një vit pa Agim Nezën, dy vajzat që la vetëm të prekin shpirtin me këto foto

Si sot një vit më parë u nda nga jeta krejt papritur gazetari e pedagogu Agim Nezaj si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Në përkujtim të tij, vajzat që la pas Gimi shpërndajnë dy foto emocionuese dhe i thonë se ndarja e tyre është vetëm fizike pasi shpirtërisht ai është kudo me to.

“Fizikisht të ndarë, bashkë përgjithmonë.
Sot 1 vit nga largimi nga jeta i babait tonë të dashur Agim Neza.

Ti jeton i gjallë në zemrat tona, jeton në kujtimet tona, jeton në ëndrrat tona, jeton në gjithë qenien tonë.
Të duam shumë babi,

Dona&Egi.”

Disa muaj më parë dolën edhe tre libra në botim të Agim Nezës që i ndjeri ua ka dedikuar studentëve dhe miqve të tij raporton newsbomb.al.

aaaa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdekja e 16-vjeçares në spitalin privat, nis përballja me ligjin për 3 mjekët përgjegjës
Vdekja e 16-vjeçares në operacion, del zyrtarisht ekspertiza: Pse humbi jetën Blerta Pepa »
Article Logic
Execution time: 0.011307001113892
array(1) { ["section"]=> string(85) "sot-nje-vit-pa-agim-nezen-dy-vajzat-qe-la-vetem-te-prekin-shpirtin-me-keto-foto-78924" }