Sot opozita proteston, Presidenti Meta kujton viktimat e Holokaustit

Publikuar tek: politike, më 10:19 27-01-2018 Sot opozita proteston, Presidenti Meta kujton viktimat e Holokaustit

Opozita proteston sot në orën 12:00. Ndërsa Presidenti i Republikës Ilir Meta kujton sot Ditën Ndërkombëtare të Kujtesës.

Siç shprehet Meta në këtë ditë i bashkangjitet nismës globale për të mos harruar viktimat e Holokaustit.

“Sot, në Ditën Ndërkombëtare të Kujtesës, i bashkangjitem nismës globale për të mos harruar viktimat e Holokaustit në mënyrë që antisemitizmi, mungesa e tolerancës dhe shkeljet e të drejtave të njeriut të mos përsëriten kurrë më”, ka shkruar Meta.

metaaaa.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012513160705566
array(1) { ["section"]=> string(74) "sot-opozita-proteston-presidenti-meta-kujton-viktimat-e-holokaustit-108097" }