Sot proteston me Bashën në “Çadrën e Lirisë”, por shihni çfarë zotohej t'i bënte Berishës Kreshnik Spahiu (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:23 24-02-2017 Sot proteston me Bashën në “Çadrën e Lirisë”, por shihni çfarë zotohej t'i bënte Berishës Kreshnik Spahiu (VIDEO)

Sot i është bashkuar protestës së opozitës në "Çadrën e Lirisë" kundër qeverisë aktuale, por dikur kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu zotohej se do largonte me turp Berishën nga politika.

 “Aleanca Kuq e Zi zotohet  dhe premton publikisht se do ta largojë shtetasin Berisha më turp nga politika”,-kështu shprehej Spahiu në studion e Opinion përballë Blendi Fevziut në nëntor të 2013-s.


Kreshnik Spahiu, opinion 2013 by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizje e papritur, Alketa Vejsiu në Top Channel
Kamioni përplas për vdekje këmbësorin në Sarandë »
Article Logic
Execution time: 0.011399030685425
array(1) { ["section"]=> string(114) "sot-proteston-me-bashen-ne-cadren-e-lirise-por-shihni-cfare-zotohej-t-i-bente-berishes-kreshnik-spahiu-video-69847" }