Sot reperi shqiptar ka ditëlindjen, zbuloni ku po e feston 30 vjetorin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 10-07-2016 Sot reperi shqiptar ka ditëlindjen, zbuloni ku po e feston 30 vjetorin

10 korriku është dita  e lindjes së këngëtarit të dashur për shqiptarët, Ledri Vula. Dhe në këtë përvjetor, vjen me të paktën tre albume të rinj.

Ndërkohë për festën ka zgjedhur po një vend shqiptar, por kësaj radhe nga Buna e Ulqinit, ku vetë poston edhe foto në rrjetet sociale. Por, ka preferuar që në këtë 30 vjetor, të dalë vetëm, pa patur dikënd në krah, pavarësisht se dihet lidhja e tij me Adela Sollakun, vajzën e ish-kryeprokurorit Sollaku.

Dy ditë para ditëlindjes ai publikoi dy bashkëpunime me Flori Mumajesin të cilat rezultuan shumë të suksesshme, ndërsa mbrëmë pak para orës 12 ai publikoi edhe duetin tjetër me reperin 2po2.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088558197021484
array(1) { ["section"]=> string(75) "sot-reperi-shqiptar-ka-ditelindjen-zbuloni-ku-po-e-feston-30-vjetorin-46114" }