Sot Shqipëri - Katar, ky është formacioni zyrtar i kuqezinjve

Publikuar tek: sport, më 16:20 29-05-2016 Sot Shqipëri - Katar, ky është formacioni zyrtar i kuqezinjve

Nis sot në orën 17:30 miqësorja Shqipëri -Katar që konsiderohet si një ndeshje vendimtare për përzgjedhjen e lojtarëve që do të shkojnë në Francë.

Formacioni i Shqipërisë është: Berisha, Lila, Lenjani, Hysaj, Basha, Gashi, Mavraj, Cikalleshi, Aliji, Ajeti, Roshi. Ajo që bie në sy është mungesa e kapitenit Lorik Cana dhe Taulant Xhakës.

Ndeshja do të transmetohet falas nga "TVSH" dhe "TVSH Sport" si dhe kanali i platformës me pagesë "Supersport".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029133081436157
array(1) { ["section"]=> string(64) "sot-shqiperi-katar-ky-eshte-formacioni-zyrtar-i-kuqezinjve-41821" }