Sot u bë drejtor i një prej institucioneve më të rëndësishme, por shikoni si pozonte në rininë e tij Krislen Keri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:36 09-11-2017 Sot u bë drejtor i një prej institucioneve më të rëndësishme, por shikoni si pozonte në rininë e tij Krislen Keri (FOTO)

Krislen Keri sot u zgjodh drejtor Aviacionit Civil, një prej institucioneve më të rëndësishme në vend.

Por, krahas skandaleve ku emri i tij është lakuar disa herë, Keri duket se bën diferencën edhe në një tjetër drejtim. Newsbomb.al, ka mundur të sigurojë një foto të drejtorit të ri të Aviacionit Civili, ku ai duket i veshur si një polic, por jo si ata të zakonshmit. Bëhet fjalë për një lloj veshje që në SHBA i përdorin më së shumti për festa të ndryshme.

Këtë foto Krislen Keri e ka realizuar gjatë kohës kur ai ishte student në SHBA në shtetin e Floridas.

Mesa duket në rininë e tij studentore, Keri ka qenë shumë i apasionuar pas festave dhe organizimeve me miqtë e tij, gjë të cilën në pozicionin e ri ku është vendosur do duhet ta sakrifikojë disi.

Foto:

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071010589599609
array(1) { ["section"]=> string(123) "sot-u-be-drejtor-i-nje-prej-institucioneve-me-te-rendesishme-por-shikoni-si-pozonte-ne-rinine-e-tij-krislen-keri-foto-98989" }