Sotiraq Filo, tifoz me kohë të pjesshme, ndjek ndeshjen e Juventusit me ish futbollistë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:04 14-05-2015 Sotiraq Filo, tifoz me kohë të pjesshme, ndjek ndeshjen e Juventusit me ish futbollistë Kryetari i bashkise se Korces Sotiraq Filo gjate ndjeshjes se djeshme

Mirë që vjen fushata e të paktën edhe jeta bëhet më sociale. Por është ndryshe për kreun e bashkisë së Korçës Sotiraq Filo, i cili në fakt, siç dihet dhe në qytet, gjithmonë ka shfaqur tipin e vet social dhe të komunikueshëm, pavaresisht pamjes së tij që të krijon idenë ndryshe. 

Dhe ja ku e shohim në këtë foto, ku Filo ka vendosur që ndeshjen e djeshme për kualifikimin e Juventusit e ka ndjekur me sportistë dhe ish sportistë të vjetër të futbollit korçar për ta ndjekur të gjithë së bashku. Dhe gjithçka bën sens për një ndeshje të tillë të rëndësishme, ku për gjysëmfinalet u kualifikua Juventus.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085651874542236
array(1) { ["section"]=> string(91) "sotiraq-filo-tifoz-me-kohe-te-pjesshme-ndjek-ndeshjen-e-juventusit-me-ish-futbolliste-11147" }