Spahia mbështet Zërin e Amerikës: Pjetri akuzohet për trafik droge, Edvini me të vëllanë…

Publikuar tek: politike, më 21:24 13-08-2019 Spahia mbështet Zërin e Amerikës: Pjetri akuzohet për trafik droge, Edvini me të vëllanë…

Ish-deputeti Bardh Spahia ka reaguar pas konfirmimit të Zërit të Amerikës ndaj akuzave për Valdrin Pjetrin.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Spahia shprehet se shqiptarët nuk kanë pse durojnë Ramën dhe llumin që e rrethon atë.

Sipas ish-deputetit, se çfarë bën Rama me vëllan e tij apo me kriminelët është shqetësim për shqiptarët.

‘Zeri i Amerikes sapo konfirmoi autenticitetin e dokumentave ku vertetohet ndalimi i Valdrin Pjetrit ne itali me akuzen per trafik droge. Edvin se cfare ben ti me vellane tend apo me cdo kriminel e horr ne jeten tende, pervecse shqetesim per shqipetaret eshte edhe objekt i drejtesise. Asnje hije dyshimi nuk hedh me kush mbi ty se cdo shqipetar i ndershem e di sa i zhytur dhe i kapur ne krim je. Shqiptaret s'kane pse durojne me ty e llumin qe te rrethon, boll me! Vendi yt dhe i krimineleve qe mbron, shperblen e promovon eshte pas hekurave’, shkruan Spahia.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011330127716064
array(1) { ["section"]=> string(93) "spahia-mbeshtet-zerin-e-amerikes-pjetri-akuzohet-per-trafik-droge-edvini-me-te-vellane-175248" }