Spahiu me varkë nëpër Tiranë: Shqipëria nën ujë, ky është dimri i vetmisë së madhe

Publikuar tek: politike, më 14:28 25-11-2015 Spahiu me varkë nëpër Tiranë: Shqipëria nën ujë, ky është dimri i vetmisë së madhe

Kreu i Aleancës KuqeZi Kreshnik Spahiu, së bashku me mbështetësit e tij janë gjendur në varkë nga ku shprehen për “Shqipërinë nën ujë”. Sipas Spahiut, ky është dimri i vetmisë së madhe për Edi Ramën.

“PO NDODH: Shqipëria nën ujë por shqiptarët kërkojnë përmbysjen e Qeverisë. Ky është dimri i vetmisë së madhe për Edi Ramën, ky është dimri i madh për qeverinë.
Ne jemi kudo në çdo fshat dhe qytet për të ndezur zjarrin e pranverës shqiptare. Mëngjesi i sotëm një Agim KuqeZi mes skëterrës socialiste”, shkruan kreu i AK.

niku1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092809200286865
array(1) { ["section"]=> string(86) "spahiu-me-varke-neper-tirane-shqiperia-nen-uje-ky-eshte-dimri-i-vetmise-se-madhe-26256" }