Spahiu thirrje popullit pas daljes së dokumentit të pasurisë: T’i lajmë borxhet djalit të Ramës

Publikuar tek: politike, më 10:07 26-04-2016 Spahiu thirrje popullit pas daljes së dokumentit të pasurisë: T’i lajmë borxhet djalit të Ramës

Pas daljes së dokumentit të pasurisë të familjes Rama deklaruar në ILDKP, ka reaguar Kreshnik Spahiu i AK. Spahiu i bën thirrje ironikisht popullit të ndihmojë djalin e kryeministrit, Gregor Ramën “për të larë borxhet”.

“Në çdo rrugë dhe qytet të Shqipërisë nxirrni disa kuti ndihmash dhe i gjithë populli të hedh lëmoshë për tu larë borxhet e djalit të kryeministrit (Gregori Edi Rama). Ai sapo deklaroi në Inspektoriatin e Pasurive që ka borxhe dhe rezulton me minus gjatë vitit 2015:

"Gregor Rama ka pakësuar një llogari bankare me minus 197 629 lekë." Ja pse Al Kaponet nuk e votojnë reformën në drejtësi. Ja pse kanë frikë nga gjakata speciale e huaj dhe prokurorë amerikan.

Dilni nëpër rrugë dhe hidhni qindarkat nëpër kuti me mallkimin që ti bëjnë ilaçe”, përfundon me tone të ashpra thirrjen e tij Spahiu.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009181022644043
array(1) { ["section"]=> string(100) "spahiu-thirrje-popullit-pas-daljes-se-dokumentit-te-pasurise-t-i-lajme-borxhet-djalit-te-rames-38707" }