Spanjollja “djeg” Era Istrefin me “Bon Bon”. Sjell një version që i ka bërë për vete të gjthë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:19 06-05-2016

Danelly Hoyer, këngëtarja amerikane me origjinë spanjolle e ka sjellë “Bon-Bon” të Era Istrefit në një version anglisht. Versioni i saj ka vetëm 4 ditë që është publikuar dhe ka marrë me mijëra klikime.

Mund të themi se Danelly “e ka djegur” kështu Erën pasi këngëtarja kishte paralajmëruar se po punonte fort që“Bon Bon” të publikohej në versionin anglisht.

“Bon Bon” është shndërruar tashmë në një superhit që luhet dhe dëgjohet edhe përtej Europës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10279011726379
array(1) { ["section"]=> string(100) "spanjollja-djeg-era-istrefin-me-bon-bon-sjell-nje-version-qe-i-ka-bere-per-vete-te-gjthe-video-39640" }