“Spartak Braho ka vrarë ushtarë në moshën 18-vjeçare", Doshi flet pas mospajtimit

Publikuar tek: politike, më 16:51 28-09-2015 “Spartak Braho ka vrarë ushtarë në moshën 18-vjeçare

Pasi dështoi seanca për pajtim mes kreut të Sigurisë Spartak Braho dhe deputetit Tom Doshi, ky i ka thënë se nuk pajtohet me “njerëz që kanë bërë krime”.

“Unë  nuk pajtohem me shpifës dhe njerëz që kanë bërë krime. Spartak Braho ka vrarë ushtarë në moshën 18-vjeçare”, ka thënë Doshi .

“Do dalë e vërteta edhe procesi, edhe ajo që ka lidhje me mua”, shtoi deputeti Doshi.

Deputeti ka paditur Brahon për shpifje dhe i ka kërkuar 1 euro dëmshpërblim pasi ky i fundit e akuzoi se raporti mjekësor që paraqiti në Këshillin e Mandateve për të justifikuar mosprezencën, ishte i rremë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097072124481201
array(1) { ["section"]=> string(84) "spartak-braho-ka-vrare-ushtare-ne-moshen-18-vjecare-doshi-flet-pas-mospajtimit-21848" }