Spartak Ngjela kujtohet në mes të natës për Ilir Metën, ‘e përshëndet’ me një këngë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:37 17-11-2015 Spartak Ngjela kujtohet në mes të natës për Ilir Metën, ‘e përshëndet’ me një këngë

Spartak Ngjelës i ka rënë në mend për kreun e Kuvendit, Ilir Metën në orët e vona të natës, duke e përshëndetur atë me një këngë në facebook.

Në fakt, kënga nuk është edhe aq pozitive, pasi flet për një njeri të kërkuar nga ligji. Ngjela shkruan se kjo kënga i duhet kënduar Metës dhe shumë personave të tjerë në Shqipëri.

“Kjo është kënga që i duhet kënduar Metes...Wanted Man... Njeriu i kërkuar...ose i kërkuari nga ligji... Se mos vetem Meta...janë shumë Wanted Men... Koha do t'i gjeje...”,- shkruan politikani. 

ngjela1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri Rama argëtohet në ambientet e reja të shkollës
Vajza me emrin Isis i ankohet facebookut në twitter: Pse më mbyllni llogarinë? Emri im i vërtetë është Isis »
Article Logic
Execution time: 0.012041091918945
array(1) { ["section"]=> string(86) "spartak-ngjela-kujtohet-ne-mes-te-nates-per-ilir-meten-e-pershendet-me-nje-kenge-25669" }