'Spec i kuq', me tanga dhe lëvizje provokuese, Kejvina 'tërbon' fansat (Video e nxehtë)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:56 26-02-2020 'Spec i kuq', me tanga dhe lëvizje provokuese, Kejvina 'tërbon' fansat (Video e nxehtë) Kejvina Kthjella

Kejvina Kthjella është padyshim një nga vajzat më seksi të ekranit.

Shpeshherë ish-velina publikon foto dhe video provokuese në rrjetet sociale. Këtë herë bukuroshja ka guxuar dhe ka nxjerrë në pah më shumë seç duhet.

Në një video të publikuar në 'Instagram', Kejvina shihet e veshur me mbathje 'tanga' dhe dekolte të hapur, ndërkohë që me lëvizje provokuese kërcen nën ritmet e këngës së Justin Timberlake.

Tepër provokuese duke i lënë pak vend imagjinatës, Kejvina shkruan krahas videos "Spec i kuq dhe içik i mbushur".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088620185852051
array(1) { ["section"]=> string(85) "spec-i-kuq-me-tanga-dhe-levizje-provokuee-kejvina-terbon-fansat-video-e-nxehte-196565" }