Spektakël me topin live në emision, Meta sfidon gazetarin (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:09 19-08-2019 Spektakël me topin live në emision, Meta sfidon gazetarin (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ishte mbrëmë i ftuar në emisionin 'Kojshia Show' në RTV 21.

Përpos aktualitetit dhe krizës politike, ku kreu i shteti sqaroi qëndrimete tij, në fund moderatori i propozoi diçka ndryshe.

Presidenti tregoi aftësitë e tij në futboll, duke sfiduar gazetarin Sadri Imeri. Në këtë formë u bë edhe mbyllja e emisionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025336980819702
array(1) { ["section"]=> string(69) "spektakel-me-topin-live-ne-emision-meta-sfidon-gazetarin-video-175738" }