Spektakli i fitores së kombëtares, Aurela Gaçe tund skenën, futbollistët kërcejnë me flamuj (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:46 30-03-2015

Newsbomb.al ju ka sjellë  ekskluzivisht momentet e festës së kombëtares shqiptare në Crazy Calvin  menjëherë pas fitores spektakolare me Armeninë.

Aktori i humorit Gaz Paja shoqëroi Aurela Gaçen në skenë, këtë herë jo si aktor por si këngëtar. Momenti kur futbollistët u ngjitën në skenë me flamuj e kënduan bashkë me Aurelën ishte dhe një nga momentet më kulminante të mbrëmjes.

Aurela gjatë performancës përshëndeti portalin newsbomb.al i cili ka ndarë e përcjellë çdo moment të kësaj ndeshjeje të rëndësishme. Newsbomb.al nuk mungoi as në festën e kombëtares, ku u këndua kërcye e jetua “Kuq e zi”. Ja pamjet-video...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026709794998169
array(1) { ["section"]=> string(100) "spektakli-i-fitores-se-kombetares-aurela-gace-tund-skenen-futbollistet-kercejne-me-flamuj-video-7353" }