Spektatori i vetëm në “teatrin” mediatik të së enjtes, Rama shfaqet ndryshe në emision (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:17 21-05-2020 Spektatori i vetëm në “teatrin” mediatik të së enjtes, Rama shfaqet ndryshe në emision (Foto)

Kryeministri Edi Rama lajmëroi shqiptarët nga foltorja e parlamentit, gjatë ditës së sotme, se do të jetë i pranishëm në një emision televiziv.

Rama kishte përgatitur mesa duket diçka të veçantë, sa që nuk i durohej të njoftonte nga foltorja por edhe në Facebook. Dhe nuk ka patur si të ndodhë ndryshe. Rama është shfaqur si spektator i vetëm në ambientet e Teatrit të rikonstruktuar të Operas dhe Baletit, të cilin vetë e inspektoi disa ditë më parë, teksa disa qindra metra më larg shembej Teatri Kombëtar.

Në skenë ka qëndruar moderatori Sokol Balla, por më interesante ishte hyrja e tre analistëve që Rama ka përballë. Ata hynë nga poshtë skenës, duke shfrytëzuar ashensorin e ri të skenës.

xsdgsdfgdfhdfhj.jpg

sdfgsdgsdfghsdh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096349716186523
array(1) { ["section"]=> string(95) "spektatori-i-vetem-ne-teatrin-mediatik-te-se-enjtes-rama-shfaqet-ndryshe-ne-emision-foto-207322" }