“Spiderman-i” i jetës reale i shpëron jetën vogëlushit, ngjitet në katin e 6-të nga ballkonet (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:52 16-08-2016

“Spiderman-i” i jetës reale” kështu është cilësuar një i ri i cili rrezikoi jetën duke u ngjitur nga ballkonet e një pallati deri në katin e 6-të, për të shpëtuar jetën e një vogëlushi.

Ngjarja ka ndodhur në Guangdong të Kinës Jugore, ndërkohë që mediat e huaja shkruajnë se i riu ka guxuar dhe është ngjitur dhe ka shpëtuar jetën e fëmijës i cili kishte ngelur në dritare rreth 20 metra lartësi nga toka.

Është bërë me dije se fëmija ndodhej i vetëm në shtëpi.

Heroi nuk ka pranuar të identifikohet, por pamjet në kamerat  e sigurisë i’a kanë bërë publike fytyrën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm me thikë në një tren në Austri, disa të plagosur
Kim Jong Un i dërgon letër Putin: Të bashkojmë forcat kundër armiqve të përbashkët »
Article Logic
Execution time: 0.011109113693237
array(1) { ["section"]=> string(102) "spiderman-i-i-jetes-reale-i-shperon-jeten-vogelushit-ngjitet-ne-katin-e-6-te-nga-ballkonet-video-49884" }