Spikeres së “News24” i punojnë një rreng në transmetim “Live”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:13 15-10-2015

Kolegët e spikeres së “News24” kanë ideuar një surprizë të veçantë për ditëlindjen e Nisida Tufës, por më parë kanë menduar për një rreng gjatë transmetimit "direkt".

Ata janë treguar të qetë duke realizuar një lidhje “direkte”, për një situatë emergjente në kryeqytet ku një pallat supozohej se rrezikonte të shembej, por që çuditërisht banorët ishin të qetë dhe mendonin madje të ndërtonin një pishinë pranë gropës së pallatit. Serioziteti i korespodentets ka ngjallur fillimisht konfuzion te spikerja Nisida Tufa, e cila mbush sot 33 vjeçe, por ajo më pas ka shpërthyer në të qeshura. Ndiqni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095820426940918
array(1) { ["section"]=> string(63) "spikeres-se-news24-i-punojne-nje-rreng-ne-transmetim-live-23188" }