Spikeri i njohur rezulton pozitiv me koronavirus: Shfaqen e radhës do ta organizoj në bodrum

Publikuar tek: bota, më 18:53 31-03-2020 Spikeri i njohur rezulton pozitiv me koronavirus: Shfaqen e radhës do ta organizoj në bodrum Chris Cuomo

Spikeri i njohur i CNN, Chris Cuomo, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Vëllai i guvernatorit AndrewCuomo, tha sot përmes një shënimi në twitter se është testuar pozitiv me covid-19. 

Ai tha se ka pasur temperaturë, ethe dhe gulçime. Cuomo shtoi se shfaqjen e radhës që transmetohet në CNN do ta organizojë në bodrumin e shtëpisë, aty ku dhe është vetë-karantinuar.   

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094749927520752
array(1) { ["section"]=> string(98) "spikeri-i-njohur-rezulton-pozitiv-me-koronavirus-shfaqen-e-radhes-do-ta-organizoj-ne-bodrum-200821" }