Spikeri jep lajmin e fundit: Taksitë tani janë jashtë shërbimit. Arsyeja do t’ju habisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 29-09-2016 Spikeri jep lajmin e fundit: Taksitë tani janë jashtë shërbimit. Arsyeja do t’ju habisë

Seanca plenare po zhvillohet me tone të tensionuara mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe shefit të kabinetit Edi Rama duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve, e mesa duket edhe të taksistëve, atyre për të cilët Rama thotë se zgjedh t’i pyesë xhirove natën.

“Lajmi i fundit!...
Taksitë për momentim janë jashtë shërbimit, kanë ngritur kasetofonin në kupë të qiellit duke dëgjuar fjalimin e Sali Berishës në Parlament!...”, shkruan spikeri i lajmeve në News 24 Bledian Koka teksa shkrep edhe këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092477798461914
array(1) { ["section"]=> string(91) "spikeri-jep-lajmin-e-fundit-taksite-tani-jane-jashte-sherbimit-arsyeja-do-t-ju-habise-54511" }