Spikerja shqiptare flet për televizionin grek: Meshkujt shqiptarë nuk janë xhentilë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 10-12-2015

Gerta Hoxha e njohur si spikerja e Zjarr Tv ka dhënë një intervistë për emisionin grek “Ola Proti Fora” në televizionin “Antena”, ku ka folur rreth formatit të televizionit shqiptar dhe emisionit që ajo prezanton.

Hoxha ka thënë se puna e saj nuk është aspak e lehtë, kjo edhe për faktin se jeton në Shqipëri, ku meshkujt nuk janë edhe aq shumë xhentilë.

E pyetur nëse do të pranonte një ofertë nga Greqia, Gerta është shprehur se nuk mund të flasë pa patur diçka konkrete, megjithse do të përshtatej fare mirë në vendin fqinj.

zjarr1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027994871139526
array(1) { ["section"]=> string(94) "spikerja-shqiptare-flet-per-televizionin-grek-meshkujt-shqiptare-nuk-jane-xhentile-video-27458" }