Spikerja “topless”: Ja ofertat që kam marrë nga Anglia pas famës ndërkombëtare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 10-07-2016 Spikerja “topless”: Ja ofertat që kam marrë nga Anglia pas famës ndërkombëtare (Foto)

Spikerja shqiptare e lajmeve që plotësoi vendin e lënë bosh nga Enki Bracaj, thotë se ka marrë shumë oferta nga Britania e Madhe pas famës në media ndërkombëtare.

Greta Hoxhaj, e cila jep lajmet “topless” në “Zjarr Tv”, arriti të dalë edhe në televizionin prestigjoz amerikan “ABC News” disa ditë më parë, teksa jepte lajmin për inagurimin e bustit të Hillary Clinton në Sarandë.

dfg54456776.jpg

25 vjeçarja shprehet se ka marrë ofertë mijëra euro nga Anglia por po diskuton ende për akomodimin, kushtet e punës dhe pagën.

dfg555777nshot_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014526128768921
array(1) { ["section"]=> string(86) "spikerja-topless-ja-ofertat-qe-kam-marre-nga-anglia-pas-fames-nderkombetare-foto-46108" }