Spiropali me sy mbyllur, Rama as që e ka mendjen por Bushati i quan “shokë të një banke”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:05 19-12-2017 Spiropali me sy mbyllur, Rama as që e ka mendjen por Bushati i quan “shokë të një banke”

Kjo është një foto e shkrepur dje, në ditën e fundit të seancës plenare, pak para se Parlamenti të përskuqej nga flakadanët.

Në foto janë deputetët Ervin Bushati, Elisa Spiropali dhe kryeministri Edi Rama.

Spiropali i ka sytë mbyllur, Rama as që e ka mendjen te “selfie” e Bushatit por kjo s’e pengon këtë të fundit t’i quajë “shokë të një banke”.

“Dita e Fundit e Parlamentit 2017”, shkruan deputeti për seancën që u finalizua me zgjedhjen e kryeprokurores Arta Marku në një situatë tejet kritike e të pazakontë.

flaka.jpg

shoke.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087018013000488
array(1) { ["section"]=> string(92) "spiropali-me-sy-mbyllur-rama-as-qe-e-ka-mendjen-por-bushati-i-quan-shoke-te-nje-banke-103624" }