Spiropali tallet me takimin e Metës: Like Dekorata paska mbledh Tit Vasilin dhe Tritan Shehun, do iu bashkohet edhe Sali Gërmadha e do këndojnë…

Publikuar tek: politike, më 15:06 25-11-2020 Spiropali tallet me takimin e Metës: Like Dekorata paska mbledh Tit Vasilin dhe Tritan Shehun, do iu bashkohet edhe Sali Gërmadha e do këndojnë… Elisa Spiropali / Ilir Meta

Ministrja e Shtetit Elisa Spiropali ironizon takimin “online” të presidentit Ilir Meta me disa ekspertë dhe mjekë, për të diskutuar mbi situatën e pandemisë së koronavirusit.

Në takimin e sotmë ishin të pranishëm edhe Peterit Vasili dhe Tritan Shehu, ndërsa Spiropali thotë se atyre do iu bashkohet edhe “Sali Gërmadha” për ish-kryeministrin.

“Like Dekorata për me luftu Covidin paska mbledh Tit Vasilin dhe Tritan Shehun të cilëve pas pak do iu bashkohet Sali Gërmadha për të ngritur grupin "Vaj Vatani" që do këndojë hitin "Mjer Mileti", shkruan Spiropali.

sdgfsdfhdxfhjdjk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbi 500 familje përfituan nga granti, Ahmetaj dhe ministri zviceran Cassis inspektojnë rindërtimin e banesave në Shijak
»
Article Logic
Execution time: 0.012164115905762
array(1) { ["section"]=> string(148) "spiropali-tallet-me-takimin-e-metes-like-dekorata-paska-mbledh-tit-vasilin-dhe-tritan-shehun-do-iu-bashkohet-edhe-sali-germadha-e-do-kendojne-229083" }