Sportelisti i motelit për studentet e përdhunuara në Tiranë: Hynë me dëshirë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:35 09-04-2015 Sportelisti i motelit për studentet e përdhunuara në Tiranë: Hynë me dëshirë Foto ilustruese

Dy studentet e mjekësisë të cilat denoncuan shtetasit nga Laçi Elis Pasha dhe Henri Talo për përdhunim kanë hyrë me dëshirën e tyre në motel.

Kështu të paktën  thotë sportelisti i hotelit i cili tregon për dy studentet që kanë hyrë me dëshirë në motel, bashkë me dy shtetasit e akuzuar për përdhunim. Policia ka arrestuar 26 vjeçarin Elis Pasha dhe 25-vjeçarin Henri Talo ditën e djeshme pas denoncimit që kanë bërë dy studentet se kishin kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e tyre. 

Policia po vazhdon hetimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet një parcelë me bimë narkotike në fshatin Vajzë të Vlorës
Aksident në Sarandë, në gjendje të rëndë 28-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.011811017990112
array(1) { ["section"]=> string(80) "sportelisti-i-motelit-per-studentet-e-perdhunuara-ne-tirane-hyne-me-deshire-8269" }