Sportistja e njohur shqiptare, siç nuk e keni parë kurrë më parë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 18:56 15-11-2016 Sportistja e njohur shqiptare, siç nuk e keni parë kurrë më parë (Foto)

Sportistja Dorina Mema është një femër me muskuj por dhe aq fine dhe elegante në një mbrëmje jashtë.  Teksa ka veshur taka dhe një veshje që i tregon trupin e saj perfekt, ku sipër krahëve ka hedhur dhe një pallto, Dorina duket tejet elegante. 

dorina_mema.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029918909072876
array(1) { ["section"]=> string(74) "sportistja-e-njohur-shqiptare-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-me-pare-foto-59609" }