Sportiv dhe i buzëqeshur, Meta publikon FOTON duke mbledhur boronica në Bjeshkët e Sharrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:12 13-08-2019 Sportiv dhe i buzëqeshur, Meta publikon FOTON duke mbledhur boronica në Bjeshkët e Sharrit

Prej disa ditësh, presidenti Ilir Meta ndodhet në Kosovë me pushime.

Ai herë pas here ka publikuar edhe foto të ndryshme, ku shfaqet në praninë e miqve dhe familjarëve të tij.

Së fundmi, Meta ka postuar në rrjetet sociale një foto nga Bjeshkët e Sharrit, duke mbledhur boronica.

Presidenti shihet i veshur sportiv dehe me një buzëqeshje në fytyrë.

‘Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo’, shkruan Meta.

68368216_2427448173968108_2824471185062887424_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0060930252075195
array(1) { ["section"]=> string(96) "sportiv-dhe-i-buzeqeshur-meta-publikon-foton-duke-mbledhur-boronica-ne-bjeshket-e-sharrit-175230" }