Spoti Prekës, Gjyshi shtiret si i vdekur për Krishtlindje (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:17 01-12-2015

Ky është spoti prekës që të përlot, me një mesazh më të madh se thjesht shitja e disa produkteve. Koha dhe dedikimi te njerëzit që duam.

Kompania e supermarketeve gjermane ‘’Edeka’’ ka realizuar këtë spot ku vë në qendër familjen. Gjyshi u dërgon ftesa fëmijëve dhe nipërve për festat e fundvitit, por askush nuk I përgjigjet ftesës. Atëherë ai shtires si i vdekur dhe të gjithë vinë dhe e gjejnë gjallë.  

“Në ç’mënyrë tjetër mund t’ju kisha të gjithë këtu që të festonim bashkë?’’, u thotë fëmijëve, nipërve dhe mbesave gjyshi. Në fund të gjithë janë bashkë për Krishtlindje

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndalohet ‘’BMW’’ me drogë brenda, arrestohen 3 persona në Berat
“ISIS do çlirojë Shqipërinë”, Imami i akuzuar për ‘’xhihadizëm’’ i gris prokurorit vendimin në sy »
Article Logic
Execution time: 0.014091014862061
array(1) { ["section"]=> string(68) "spoti-prekes-gjyshi-shtiret-si-i-vdekur-per-krishtlindje-video-26670" }