Stadiumi “Loro Boriçi” hap dyert, gati për Kombëtaren

Publikuar tek: sport, më 19:59 26-08-2016 Stadiumi “Loro Boriçi” hap dyert, gati për Kombëtaren

Stadiumi “Loro Boriçi” tashmë është gati për sfidën e kuqezinjve. Impianti sportiv, tashmë i rikonstruktuar, duket në gjendje mjaft të mirë. Lojtarët kuqezi do të kenë mundësi të inagurojnë këtë stadium, teksa do të përballen me 31 gusht kundër Marokut.

“Loro Boriçi” ka mbyllur të gjitha punimet dhe tashmë është gati për start, pasi ka përfunduar edhe vijëzimi i fushës së blertë. Pas stadiumit “Elbasan Arena”, impianti i Shkodrës do të bëhet “shtëpia” e dytë e kuqezinjve të De Biazit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022853851318359
array(1) { ["section"]=> string(56) "stadiumi-loro-borici-hap-dyert-gati-per-kombetaren-50974" }