Stadiumi shpërthen në kor “Sali Berisha, Sali Berisha” regjia qëndrore fut menjëherë muzikë (Video)

Publikuar tek: sport, më 19:36 05-09-2016 Stadiumi shpërthen në kor “Sali Berisha, Sali Berisha” regjia qëndrore fut menjëherë muzikë (Video)

Pak minuta para nisjes së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, mijëra tifozë që kanë mbushur stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, kanë brohoritur në kor emrin e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Stadiumi i rikonstruktuar nga qeveria Rama, është bërë shkak për përplasjen e kryeministrit me kryebashkiaken demokrate, Voltana Ademi.

Por menjëherë sapo në stadium janë dëgjuar thirrjet “Sali Berisha, Sali Berisha”, regjia qëndrore ka vendosur muzikë.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075788497924805
array(1) { ["section"]=> string(100) "stadiumi-shperthen-ne-kor-sali-berisha-sali-berisha-regjia-qendrore-fut-menjehere-muzike-video-51999" }