Stafi i Ditmir Bushatit mblidhet dhe mendon një surprizë për shefin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:03 24-03-2016 Stafi i Ditmir Bushatit mblidhet dhe mendon një surprizë për shefin

Stafi i Ministrisë së Punëve të Jashtme kanë surpizuar shefin e tyre për ditëlindje.

Të rinjtë e ministrisë janë bërë bashkë dhe e kanë pritur Bushatin me tortë në duar duke i uruar atij 39 vjetorin. Duket se ministri është emocionuar nga surpriza e stafit dhe shihet mjaft i buzëqeshur teksa fik qirinjtë e vendosur mbi tortë,foto të cilën ka preferuar ta postojë bardhë e zi.

Në shenjë falenderimi Bushati ka bërë një foto bashkë me me stafin dhe shkruan: "Falenderoj ekipin për surprizën e bukur për ditën e lindjes."

{gallery}bushati{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028286933898926
array(1) { ["section"]=> string(73) "stafi-i-ditmir-bushatit-mblidhet-dhe-mendon-nje-surprize-per-shefin-35906" }