Stafi i “Stop” surprizon Saimir Kodrën për ditëlindje, i përgatisin festën e fshehtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:03 11-02-2017 Stafi i “Stop” surprizon Saimir Kodrën për ditëlindje, i përgatisin festën e fshehtë

Stafi i emisionit “Stop” ka përgatitur një festë për ditëlindjen e kolegut të tyre, Saimir Kodra.

I shoqëruar nga djali i tij, Saimiri është suprizuar kur kolegët kanë nisur të këndojnë urimin për ditëlindjen, ndërsa miku i tij dhe kolegu Gentian Zenelaj ka filmuar të gjithë momentin.

Gazetari i njohur feston sot 43 vjetorin e lindjes. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025344133377075
array(1) { ["section"]=> string(87) "stafi-i-stop-surprizon-saimir-kodren-per-ditelindje-i-pergatisin-festen-e-fshehte-68456" }