Stakohen fidrat, këto zona të Tiranës do jenë pa energji sot

Publikuar tek: ekonomi, më 08:18 04-08-2017 Stakohen fidrat, këto zona të Tiranës do jenë pa energji sot

OSHEE bën me dije se për shkak të remontit nga ana e OST ne N/St Rajonal 220 kV, janë stakuar disa fidra dhe për rrjedhojë kanë mbetur pa energji zonat: Rr. Niko Avrami, Allias, Halil Beka, Njazi Meka, Serat, Bathore, Reparti Ushtarak 1006, Paskuqan dhe Babrru.

Sot nga ora 9-12 do kryhen punime në fiderin 333 për sistemimin e Kabinave me intervale kohore 10-15 minuta do ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Ndër zonat që do preket është dhe Kodra e Diellit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OSHEE aksion me policinë për vjedhësit e energjisë, procedohen 4 abonentë
Turistët polakë zhgënjehen me Shqipërinë: Çdo gjë lë për të dëshiruar, është katastrofë »
Article Logic
Execution time: 0.013170003890991
array(1) { ["section"]=> string(65) "stakohen-fidrat-keto-zona-te-tiranes-do-jene-pa-energji-sot-88218" }