Stefan Çipa kalon momente të vështira shëndetësore: Falenderoj Zotin, familjen, mjekët e miqtë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 10-12-2019 Stefan Çipa kalon momente të vështira shëndetësore: Falenderoj Zotin, familjen, mjekët e miqtë Stefan Çipa

Politikani socialist Stefan Çipa ka kaluar një situatë të vështirë shëndetësore.

Çipa, i cili ka mbajtur një sërë postesh të rëndësishme si zv.ministër i Brendshëm, drejtor i përgjithshëm i burgjeve dhe i emëruar së fundmi në krye të Entit Kombëtar të Banesave, falenderon Zotin, familjen, mjekët dhe miqtë teksa ka shpërndarë edhe fotografitë nga momenti kur është shtruar deri ditën që ka lënë shtratin e spitalit.

“Të dashur miq! Doja të falenderoja Zotin, Familjen, Mjekët,Shoqërinë për mbështetjen e madhe që më dhatë në kalimin e situatës së vështirë shëndetsore. Në pamundësi për t'ju pergjigjur të gjitha telefonatave dhe mesazheve tuaja të cilat më dhanë forcë dhe kurajo. Ju jam mirënjohës”, shkruan Çipa në rrjetet sociale.

asdfasgfwegw3g.jpg

dfwerghw4eghwrhgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075910091400146
array(1) { ["section"]=> string(98) "stefan-cipa-kalon-momente-te-veshtira-shendetesore-falenderoj-zotin-familjen-mjeket-e-miqte-189011" }