Stefi Prifti bëhet emocional: Më qahet! Dikur pinim nga qejfi, tani pimë nga derti! Ndoshta kështu ishte dhe Aleksandër Gjoka, qante duke sharë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:31 26-06-2020 Stefi Prifti bëhet emocional: Më qahet! Dikur pinim nga qejfi, tani pimë nga derti! Ndoshta kështu ishte dhe Aleksandër Gjoka, qante duke sharë Stefi Prifti, kengetar

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka bërë një postim emocional në rrjetet sociale.

Ai thotë se dikur pinte nga qejfi e tani nga derti. Teksa thotë këto, Stefi sjell ndërmend edhe videon e Aleksandër Gjokës i cili shfaqej në gjendje të dehur duke sharë me zemërim.

“Më qahet sonte...! Ndoshta unë nuk kam arsye të qaj për gjendjen time financiare për momentin (falë kursimeve të mia dhe disa miqve tanë në Amerikë, mbahemi..), por nuk e di pse e kam këtë dobësi të momentit! Edhe pimë pak sot...! Në një servis me çunat e lagjes! Dikur pinim nga qejfi, tani pimë nga derti...! Kështu ndoshta ishte edhe miku im special Aleksandër Gjoka kur foli para disa ditësh dhe jam i bindur, se ai qante duke sharë..! Kështu jam edhe une sot! Mbase qajmë dhe flasim edhe për ju qe nuk tregoni kur qani”, shkruan Stefi Prifti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095710754394531
array(1) { ["section"]=> string(145) "stefi-prifti-behet-emocional-me-qahet-dikur-pinim-nga-qejfi-tani-pime-nga-derti-ndoshta-keshtu-ishte-dhe-aleksander-gjoka-qante-duke-share-211817" }