Stefi Prifti guxon dhe eksperimenton me modelin e flokëve, ja “look”-u i ri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:33 29-05-2016 Stefi Prifti guxon dhe eksperimenton me modelin e flokëve, ja “look”-u i ri (Foto)

Stefi Prifti ka vendosur më në fund të presë flokët. Edhe pse këngëtari thotë se po eksperimenton me modelin e flokëve, duket se nuk ka guxuar të shkurtojë gjatësinë e tyre.

Megjithatë Stefi Prifti i ka besuar plotësisht duarve të arta të parukierit shqiptar me famë ndërkombëtare Guxim Selimi dhe "eskperimentit" të tij.

ertg5g55gg55yh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023685932159424
array(1) { ["section"]=> string(83) "stefi-prifti-guxon-dhe-eksperimenton-me-modelin-e-flokeve-ja-look-u-i-ri-foto-41832" }