Stefi Prifti këndon për herë të parë pas vdekjes së gruas (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:22 04-01-2016

Stefi Prifti këndon për herë të parë pas vdekjes së gruas së tij Marinës.

Prej ditësh ai ishte duke mbajtur zi së bashku me dy vajzat, por i është dashur të dalë në skenë, pas kësaj mungese të gjatë.

Dhe ja si e përshkruan ai momentin:

“Mbas një mungese të gjatë, merr kurajon, del në skenë dhe ndihesh aq i emocionuar... si një fëmijë...Vetëm publiku, të bën kujtosh kush je... Falenderoj me zemër, publikun e mbrëmshëm në Crazy Calvin’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020247936248779
array(1) { ["section"]=> string(69) "stefi-prifti-kendon-per-here-te-pare-pas-vdekjes-se-gruas-video-29093" }