Stërmbesa e Mbretëreshës së Anglisë, konkurrente e fortë për fronin (Foto)

Publikuar tek: bota, më 13:24 21-04-2016 Stërmbesa e Mbretëreshës së Anglisë, konkurrente e fortë për fronin (Foto)

Nëse ka një gjë që kemi mësuar nga fotot e reja të Mbretëreshës publikuar për ditëlindjen e saj 90, kjo është konkurrenca e fortë e Prince George për të qenë trashgimtar i Mbretërisë.

Dy-vjeçarja Mia Tindall, stërmbesa e Mbretëreshës, e bija e Zara Phillips (mbesa e Mbretëreshës) dhe ish-lojtarit të England Mike Tindall është e 17 në radhë për fronin dhe i ka bërë të gjithë të flasin për të duke e cilësuar si rivalen më të fortë.

“Leviz George, kjo foto është mbi të gjitha për Mia Tindall” shkruajnë komentuesit.

Mia_Tindall_Queen_photo_1close_up_copy.jpg

Mia_Tindall_Queen_photo.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03777003288269
array(1) { ["section"]=> string(77) "stermbesa-e-mbretereshes-se-anglise-konkurrente-e-forte-per-fronin-foto-38266" }