Steven Gerrard tregon vlerat si trajner, arrin fitoren e parë në Europë ndaj skuadrës së Shkupit

Publikuar tek: sport, më 22:30 12-07-2018 Steven Gerrard tregon vlerat si trajner, arrin fitoren e parë në Europë ndaj skuadrës së Shkupit Steven Gerrard

Steven Gerrard në fushën e blertë ishte një lojtar shumë i madh, duke u bërë kështu një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Liverpool, të cilës i kushtoi pjesën më të madhe të karrierës së tij.

Megjithatë anglezi tashmë ka marrë drejtimin e skuadrës së Rangers në Skoci dhe ditën e sotome kishe ndeshjen e parë të Europa League kundër skuadrës së Shkupit.

Në takimin e parë si një trajner europian, Gerrard ka arritur të marrë një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi me rezultatin 2-0. Ndeshja e kthimit do të jetë në datën 17 në Shkup

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025391101837158
array(1) { ["section"]=> string(102) "steven-gerrard-tregon-vlerat-si-trajner-arrin-fitoren-e-pare-ne-europe-ndaj-skuadres-se-shkupit-127714" }