Stili i bluzave seksi me stilin “Putin” (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:44 30-04-2017 Stili i bluzave seksi me stilin “Putin” (Foto)

Në Rusi moda më fundit në veshje janë bluzat me stilin “Putin”. Një e çarë e madhe në formë zemre në kraharor, është ky modeli i bluzeve më të pëlqyera aktualisht nga të rejat ruse.

Këto t-shirt seksi janë prezantuar nga një lëvizje e re pro Putin në Rusi. “Putin prej kohësh është kthyer në një markë botërore dhe jo vetëm në politikë”, tha Ilia Sadalsky përfaqsuese e kësaj organizate.

Në fakt përdorimi i figurës së Putin në veshje nuk është një risi, por ajo çka mund të konsiderohet e tillë në këtë rast është modeli që këtë radhe është shumë seksi.

34t34t4t34t444.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mesha historike e Papës në Egjipt, masa të rrepta sigurie
Luftë me Korenë e Veriut? Trump e thotë hapur »
Article Logic
Execution time: 0.0092079639434814
array(1) { ["section"]=> string(48) "stili-i-bluzave-seksi-me-stilin-putin-foto-76977" }