Stilistja shqiptare, Mirela Nurçe shkëlqen në “Milan Fashion Week”, Tonni ‘86 i marros të gjithë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 01-03-2017 Stilistja shqiptare, Mirela Nurçe shkëlqen në “Milan Fashion Week”, Tonni ‘86 i marros të gjithë...

Stilistja e njohur shqiptare, Mirela Nurçe shkëlqen në javën e modës në Milano.

Nurçe është prezantuar me koleksionin e veçantë që mban emrin “Tonny’86” dhe që lidhet me emrin e nipit të saj të ndjerë, Eltonit, që u nda befasisht nga jeta vetëm disa muaj më parë.

Modelet e veshura nga stilistja shqiptare e kanë prezantuar të talentuarën lushnjare si mos më mirë në sytë e botës. Edhe mediet italiane i kanë dedikuar një hapësirë të veçantë koleksionit stilistes me famë ndërkombëtare.

mil.jpg

mil1.jpg

mil2.jpg

mil3.jpg

mil4.jpg

mil5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.082399845123291
array(1) { ["section"]=> string(97) "stilistja-shqiptare-mirela-nurce-shkelqen-ne-milan-fashion-week-tonni-86-i-marros-te-gjithe-70367" }