Stine e telefonoi për t’i dhënë lajmin e ndarjes nga partnerja, ja si reagoi motra e këngëtarit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:36 20-05-2019 Stine e telefonoi për t’i dhënë lajmin e ndarjes nga partnerja, ja si reagoi motra e këngëtarit

Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht motra e këngëtarit të njohur Stine, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Why Not’.

Ajo u bë pjesë e lojës me telefon, ku duhet të improvizonte sikur kishte vrarë kokën, ndërsa Stine i jepte lajmin e ndarjes nga partnerja Graciela, me të cilën ka edhe një vajzë.

‘Ç’a me Gracielën? Prap e? Booo! Okey e bëre atë këngën ti njëherë, timen? Po pra po u bë maj tani a do nxirrnim në dimër është baladë’, i tha Alida, duke shkaktuar të qeshura në publik.

Kujtojmë se Stine dhe Graciela janë ndarë disa muaj më parë, ndonëse vazhduajnë t’i ruajnë marrëdhëniet për shkak të vajzës.

alida.jpg

-640-0-5c28b402badf7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073578357696533
array(1) { ["section"]=> string(101) "stine-e-telefonoi-per-t-i-dhene-lajmin-e-ndarjes-nga-partnerja-ja-si-reagoi-motra-e-kengetarit-164994" }